نرم افزار ارسال پیام انبوه در شبکه های اجتماعی

ایتا، سروش و روبیکا

با نرم افزار ارسال پیام انبوه در شبکه های اجتماعی می توانید با هزینه کم در سطح گسترده در سراسر ایران ، کسب و کار  خودتان را تبلیغ کنید

امکانات نرم افزار ارسال پیام انبوه به شهروندان

ارسال پیام در کوتاه ترین زمان

قابلیت ارسال متن نامحدود

قابلیت بارگذاری آیدی پیج و آدرس سایت

ارسال براساس کدپستی شهر

قابلیت اتصال به اکسل

قابلیت ارسال فایل چندرسانه ای

آموزش رایگان

تبلیغات کم هزینه

ارسال پیام انبوه در پیام رسان ها

ارسال پیام انبوه فرآیندی است که در آن یک پیام به صورت همزمان به گروهی از افراد یا مشتریان ارسال می شود. این فرآیند در پیام رسان هایی مثل تلگرام، واتساپ، بله، ایتا و … نیز قابل انجام است.

با استفاده از این قابلیت، کسب و کارها و شرکت ها می توانند به سادگی و با کمترین هزینه، اعلامیه ها، اطلاعات مهم، تخفیف ها و پیشنهادات خود را به مخاطبان و مشتریان خود ارسال کنند. در ضمن، این امکان به شرکت ها و کسب و کارها کمک می کند تا هزینه های تبلیغاتی خود را کاهش دهند و بازدهی بیشتری را از تبلیغات خود به دست آورند.

مزایای ارسال پیام انبوه در پیام رسان ها

با رشد روزافزون فناوری، استفاده از پیام رسان هایی مانند تلگرام، واتساپ، بله، ایتا و … به عنوان یکی از روش های ارتباطی بین مشتریان و کسب و کارها افزایش یافته است. ارسال پیام انبوه در این پیام رسان ها، مقرون به صرفه تر و مؤثر تر از ارسال پیامک برای تبلیغات و ارتباط با مشتریان است. در پیام رسان ها، علاوه بر ارسال متن، می توان لینک، عکس، ویدیو و صوت نیز ارسال کرد که تبلیغات را جذاب تر و مؤثر تر می کند، در صورتی که این امکانات در تبلیغات انبوه با پیامک در دسترس نیست.

علاوه بر این، هزینه ارسال پیام انبوه در پیام رسان ها به طور قابل توجهی کمتر از ارسال پیامک است و به دلیل دارا بودن قابلیت های بیشتر، تبلیغات در پیام رسان ها بیشترین تأثیر را در مخاطبان خود خواهد داشت.

آیا متن تبلیغاتی من خوب است؟

آیا متن تبلیغاتی من خوب است؟

آیا متن تبلیغاتی من خوب است؟

اگر شما هم برای تبلیغات نیاز به راهنمایی دارید، می توانید قبل از اینکه تبلیغات خودتان را درپلتفرم ما شروع کنید، با کارشناسان مارکتینگ ما مشاوره رایگان داشته باشید. کارشناسان ما به صورت کاملا رایگان محتوای تبلیغاتی شما ائم از متن، ویدیو، عکس، صوت و … را بررسی کرده و هرگونه پیشنهاد یا انتقادی داشته باشند را به شما ارائه میکنند تا محتوای تبلیغاتی متفاوت و تاثیرگذاری را داشته باشید و از تبلیغات خود بهترین نتیجه را برای کسب و کار خود داشته باشید.

فهرست