طراحی سایت شهرداری ها

ارائه تخصصی ترین و کارآمد ترین وبسایت شهرداریها در ایران

چرا شهرداری ها به وب سایت نیاز دارند؟

شهرداری ها نیز مانند سایر سازمان ها و ارگان های دولتی با هدف خدمت رسانی به مردم ایجاد می گردند. شهرداری ها در همین راستا هدف گذاری نموده و پیوسته در تلاش، برای بهبود و ارتقا سطح کمی و کیفی خدمات قابل ارائه شهرداری به شهروندان می باشند. لذا یکی از ابزارهای بسیار کارآمد جهت اشتراک اقدمات شهرداری ها و آگاه بخشی به شهروندان ابزاری در دسترس تحت وب ” وب سایت شهرداری” می باشد. از مزایای بهره مندی شهرداری ها از وب سایت اختصاصی شهرداری ها می توان به برخی از موارد زیر اشاره نمود.

  1. شهرداری ها می توانند از طریق درگاه خبری وب سایت شهرداری ها کلیه اقدمات، نشست ها، پروژه ها و اطلاعیه های خود را در کمترین زمان ممکن در بستر وب در اختیار شهروندان قرار دهند و از نظرات آنان در راستای بهبود و ارتقا دریافت نمایند.
  2. شهرداری ها همچنین می توان کلیه اطلاعیه ها، مناقصات، مزایدات، فراخوان ها و …… را با شهروندان و مسئولین مافوق به اشتراک بگذارند.
  3. امکان پرداخت عوارض، قبوض، ….. بودن مراجعات حضوری و اتلاف وقت و زمان برای شهروندان از طریق سامانه تحت وب شهرداری ها فراهم می گردد
  4. امکان ارائه خدمات میز خدمت الکترونیکی شهرداری توسط شهروندان از طریق وب سایت شهرداری
  5. امکان جذب توریست و گردشگر از طریق شناساندن جاذبه ها و آثار تاریخی و مذهبی شهر
  6. امکان درآمدزایی و توسعه اقتصادی از طریق درج تبلیغات و معرفی تولیدات و صنایع دستی و سوغات شهر
  7. و ده ها خدمت دیگر

برخی از امکانات سایت شهرداری ها؛ طراحی شده توسط پویا وب سپاهان

پایگاه خبری و اطلاع رسانی

درگاهی جهت اشتراک عملکرد، اقدمات، نشست ها، دیدارها و پروژه هایی که توسط شهرداری انجام شده است یا در حال انجام می باشد.

میز خدمت شهرداری ها

طراحی تخصصی میز خدمت شهرداری ها مطابق با آخرین بخشنامه سازمان اداری و استخدامی های کشور

سامانه شفافیت شهرداری

شفاف سازی و آگاهی بخشی و اشتراک کلیه قوانین و مقررات، آیین نامه ها و بخشنامه ها و مناقصات و مزایدات و …. با شهروندان

سامانه آموزشی

آموزش، فرهنگ سازی و ارتقا دانش مردمی از طریق فایل های آموزشی ، کلیپ های آموزشی و سایت های آموزشی قابل دسترس

طراحی سایت شهرداری ها!

شرکت پویا وب سپاهان؛ مجری طرح شهر الکترونیک در ایران، با بیش از ۱۴ سال سابقه در حوزه انفورماتیک و مطالعات شهری مشغول به فعالیت می باشد. پویا وب سپاهان با استفاده از متخصص مجرب در حوزه شهری و با شناسایی به روزترین ابزارها، و با نیازسنجی خدمات و ابزارهای کارآمد برای شهرداری ها کوشیده است تا با طراحی وب سایت مختص شهرداری ها در جهت ارتقا و بهبود سطح خدمت رسانی شهرداری ها نقش بسزایی داشته باشد.

لذا در این راه سعی در برآوردن ساختن و تحقق شهر الکترونیکی دارد، این مهم به هیچوجه یک هدف و آرمان نیست، بلکه این پدیده صرفا وسیله ای است در راستای ایجاد برابری، عدالت اجتماعی، رفاه حال شهروندان، کسب رضایت عمومی آنان و مباهات مدیران شهری می باشد.

در این مهم ما، با همکاری کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و کارشناسان مجرب در امور شهری، برای اولین بار در کشور وبگاه جامع شهرداریها را با بیش از ۲۰۰ صفحه اطلاعات کلاسیک و با قابلیتها، ویژگیها و تاثیرات تعاملی و بر اساس آخرین استانداردهای روز، طراحی و آماده نموده و مفتخریم که اولین نسخه از وبسایت جامع شهرداری الکترونیکی را با مدیریت محتوای فارسی برای تمامی شهرهای کشور پیاده سازی و در توسعه بیش از پیش و همه جانبه میهن اسلامیمان سهیم باشیم.

لازم به ذکر می باشد که گرچه وب سایت تخصصی شهرداریها؛ با توجه به مطالعات تخصصی در حوزه شهری و متناسب با نیازسنجی شهرداری ها طراحی شده است؛ اما کاملا انعطاف پذیر می باشد و امکان سفارشی سازی آن برای شهرداران و مدیران شهری در نظر گرفته شده است.

پویا وب سپاهان پیشتاز در زمینه طراحی سایت شهرداری ها در سطح کشور

null

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان، معرفی امکانات سایت، راهنمایی در جهت رسیدن به طرح مطلوب بصورت تلفنی، آنلاین و یا حضوری

null

آپدیت های رایگان

پویا وب پیوسته در حال بروز رسانی آخرین متدها و تکنیک های طراحی سایت می باشد تا آنها را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار دهد.

null

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تیم پویا وب هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته در کنار شماست تا با بالاترین سرعت و در کمترین زمان ممکن طراحی سایت شهراری ها را به سرانجام رساند.

null

سفارشی سازی

امکان سفارشی سازی و طراحی سایت شهرداری، اعمال تغییرات، افزرودن یا کاهش آیتم ها با توجه به نیاز ها و درخواست های شهرداری

برخی از شهرداری ها که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم!!!

طراحی سایت شهرداری ها تخصص ماست؛ پویا وب سپاهان

تحقق شهر الکترونیکی به هیچوجه یک هدف و آرمان نیست ، بلکه این پدیده صرفا” وسیله ای است برای ایجاد برابری و عدالت اجتماعی و رفاه حال شهروندان و کسب رضایت عمومی آنان و مباهات مدیران شهری .

ما با همکاری کارشناسان مجرب در امور شهری و روستائی ، برای اولین بار در کشور وبگاه جامع شهرداریها، را با بیش از ۲۲۰ صفحـه اطلاعات جامع و با ویژگیها و تاثیرات تعاملی و بر اسـاس آخرین استانداردهای روز ، طراحی و آماده نموده ایم.

تماس با ما
  • تلفن همراه : ۰۹۱۳۲۸۶۵۶۹۳
  • تلفن ثابت : ۳۲۷۵۷۵۲۲-۰۳۱ / ۳۲۶۶۳۶۱۲
  • آدرس: اصفهان – هشت بهشت شرقی، مجتمع اداری لوکس،طبقه پنجم،واحد۵۱
ما را در فضا مجازی دنبال کنید